Fizinis aktyvumas

Kaip turėti dailias kojas?

Pajudėk.LT, 2013-07-30

Norėdami lieknų ir dailių kojų Jūs privalote atsikratyti riebalų bei tonizuoti kojų raumenis iš vidaus. Deja, pratimai, skirti vienai kūno sričiai, nepadeda atsikratyti riebalų būtent toje kūno srityje. Todėl, kad atsikratytumėte riebalų nuo kojų, reikalingi ir aerobiniai pratimai. Pašalinę norimą riebalų kiekį nuo viso kūno galite daryti pratimus, kurie yra skirti norimai kūno sričiai, auginti raumenis kojose ir juos tonizuoti.

1 žingsnis

Sumažinkite kūno riebalų procentą išlaikydami kalorijų deficitą kiekvieną dieną. Sudeginkite 3500 kalorijų daugiau negu įprastai - taip galite atsikratyti apie puse kilogramo svorio kiekvieną savaitę. Kūno riebalų kiekis, kurio atsikratote, priklauso tik nuo Jūsų ir Jūsų asmeninių tikslų. Galite pasinaudoti Pajudėk.LT portalo įrankiais, kad įvertintumėte, koks yra Jūsų dabartinis paros energijos poreikis.

2 žingsnis

Tonizuokite kojų raumenis - keturgalvį, dvigalvį bei blauzdas - darydami pratimus, skirtus kojoms bei žemutiniai kūno daliai. Įtūpstai, pritūpimai, pakėlimai ir kojų spaudimas – visi šie pratimai yra labai geri būtent kojoms. Pradėkite nuo 10-12 pakartojimų ir padarykite po tris serijas kiekvieno pratimo tris kartus kiekvieną savaitę.

Puslapiai: 1