Fizinis aktyvumas

Šeši patarimai šešiems kvadratukams

http://www.sportokuras.lt, 2013-03-06

Jeigu reikėtų rinkti trokštamiausią kūno raumenį, kurį išryškinti norėtų pradedantys sportuoti, tai nugalėtoju be jokios abejonės taptų pilvo presas.

Ryškūs kvadratukai simbolizuoja sveikatą, sportiškumą ir patrauklumą. Tačiau kai kalbama apie būdus juos pasiekti, prasideda pasiteisinimai dėl prastos genetikos, užimtos dienotvarkės ir tradicinių mamos cepelinų kiekvieną sekmadienį.

Tačiau tiesa tokia – dailus pilvukas pasiekiamas visiems. Jeigu turite pakankamai užsispyrimo pasiteisinimus padėti į šoną, tuomet skaitykite toliau ir laikydamiesi pateiktų patarimų greitai negalėsite nuo veidrodžio atitraukti akių.

Daugiau miego

Pradėsime nuo pačių maloniausių būdų liekninti pilvo sritį. Pamirškite apie tai, jog suaugusiam žmogui užtenka šešių valandų miego – net jei esate pats užimčiausias verslininkas, su tokiu miego kiekiu galėsite ir toliau žiūrėti į savo marškinių sagas plėšančią pagalvę ant juosmens. 8 valandos ramaus miego – tiek reikia organizmui, jog jis pailsėtų ir atsistatytų po sunkių treniruočių.

Jeigu dar neįtikinome, štai dar vienas faktas – Italijos mokslininkų duomenimis, mažai miegantys asmenys padidina ankstyvos mirties riziką 12 procentų. Gal visgi verta šįvakar televizorių išjungti šiek tiek anksčiau?..

Puslapiai: 1