Fizinis aktyvumas

Tinkamiausia treniruotė riebalams pilvo srityje atsikratyti

Pajudėk.LT, 2013-03-28

Laikydamiesi nustatyto treniruočių ir tinkamos mitybos plano galite atsikratyti nepageidaujamų riebalų pilvo srityje. Tapsite ne tik gražesni, bet ir sveikesni. Poodiniai riebalai, tie kurie yra matomi ir yra po oda, atrodo negražiai, bet vidiniai riebalai – esantys jūsų kūno viduje ir užpildantys ertmę tarp jūsų organų, gali sukelti širdies ligas ir aukštą kraujospūdį. Ekstremaliais atvejais dėl vidinių riebalų tiek vyrų tiek moterų pilvas gali atsikišti.

Aerobinė veikla

Atsilenkimai bei kiti pilvo sričiai skirti pratimai nepadės. Jie sutvirtins jūsų raumenis, bet jei riebalų nedeginsite, tiesiog turėsite tvirtus raumenis po riebalais. Jums reikia atsikratyti riebalų sankaupų, o tai galite padaryti tik sudegindami daugiau kalorijų nei suvartojate. Aerobinės veiklos pratimai spartina medžiagų apykaitą. Paspartėjus medžiagų apykaitai, sudeginate daugiau kalorijų, o jūsų kūnas pradeda naudoti riebalus, kad gautų energijos. Lankykite aerobinės veiklos užsiėmimus arba pradėkite plaukioti, bėgioti ar važinėtis dviračiu.

Treniruotės su svarmenimis

Treniruotė su svarmenimis turi papildomą pranašumą, nes jūsų kūnas yra skatinamas deginti kalorijas net treniruotei pasibaigus. Raumenys sudegina daugiau kalorijų nei riebalai net tada, kai jūsų kūnas ilsisi. Kūnas sunaudoja daugiau energijos išlaikydamas raumenis nei bet kurį kitą audinį. Padidinę raumenų masę daugiau kalorijų sudeginsite net miegodami. Jei jūsų suvartojamų kalorijų skaičius nedidės, jūsų kūnas gaus energijos degindamas riebalus pilvo srityje.

Puslapiai: 1