Gyvenimo būdas

4 priežastys, kodėl treniruočių rezultatai neatitinka lūkesčių

Pajudėk.LT, 2013-07-08

Jūsų mityba nepriekaištinga. Jūs vartojate papildus ir nepraleidžiate treniruočių jau šešis mėnesius. Bet Jūs neturite tokio kūno kokio norite.

Tai bendra dilema. Yra tendencija kaltinti genetiką arba žiūrėti į žurnalų viršelius ir manyti, kad tie žmonės naudoja kažką, kas yra sunkiai prieinama (ar nelegalu). Yra keturios paaiškinamos priežastys, kodėl nedarote tokios pažangos, kokios Jūs norėtumėte.

1. Jūsų santykiai yra blogi

Blogi santykiai veda prie streso, tačiau čia yra keletas blogesnių dalykų Jūsų kūno kompozicijai nei stresas.

Tai susiję ne vien tik su romantiškais santykiais. Dominuojantys tėvai, žmonos / vyro pusės giminės, priekabus bosas, vargingi bendradarbiai, draugai ir pažįstami gali sukelti Jums stresą ir įtakoti riebalų sulaikymą, ypatingai pilvo srityje.

Baigti blogus santykius gali būti sunku – kartais neįmanoma. Jūs gana įklimpę su tėvais ar giminaičiais ir net jeigu pakeisite darbą, bosas ir bendradarbiai neišnyks. Tiesiog pasistenkite atsikratyti kiek galima daugiau Jums žalą darančių žmonių ir Jūs būsite laimingesni bei sveikesni.

2. Jūsų organizmas netoleruoja tam tikrų maisto produktų

Tai yra tikra rakštis sėdimojoje. Jūs valgote viską, ką ir turėtumėte - kiaušinius, žuvį, liesą mėsą, neskaidytus grūdus be gluteino, riešutus, vaisius, daržoves – ir vis tiek negalite atsikratyti tų paskutinių riebalų kilogramų.

Jūs galite turėti užslėptą alergiją maistui: maisto netoleravimą. Toks netoleravimas įtakoja kūne vykstančius uždegimus. Ne platus paplitimas, patinusio veido alergijos reakcija, bet žemo lygio uždegimas, kuris sulaiko Jūsų organizmo sistemą nuo sklandaus darbo.

Puslapiai: 1