Gyvenimo būdas

Kaip sulieknėti, bet išlaikyti krūtinės dydį?

http://www.sulieknek.lt, 2013-11-28

Metant svorį moteris dažnai kankina klausimas, kaip išlaikyti krūtinės dydį. Ar tai įmanoma?

Krūtinė sudaryta daugiausia iš riebalinio audinio, taigi pilnėjant didėja ir krūtinės apimtis, o lieknėjant ji mažėja. Nėra būdo, kaip žymiai numesti svorį ir išlaikyti krūtinės apimtį. Išgirdus šį atsakymą, nenusiminkite ir nenuleiskite rankų. Jei planuojate mesti svorį iš karto pradėkite rūpintis krūtinės stangrinimu. Krūtinė bus neišvengiamai mažesnė, bet dailios formos. Pastangos tikrai bus vertos gauto rezultato!

Pirma krūtinės stangrinimo taisyklė – lieknėti lėtai, numesti apie 1% nuo kūno svorio per savaitę. Tokiu atveju odai duodate laiko susitraukti. Antra, ne mažiau svarbi taisyklė, – subalansuota mityba. Turite gauti pakankamai vitamino C, skatinančio kalogeno gamybą, nesočiųjų riebalinių rūgščių bei kitų odai būtinų maistinių medžiagų. Jausitės energingesnė, o ir viso kūno oda bus žymiai stangresnė nei lieknėjant laikantis dietos.

Ne mažiau svarbi yra ir Jūsų laikysena. Tiesiai stovint ar sėdit Jūsų krūtinės apimtis nepasikeis, bet vizualiai atrodys didesnė. Be to, pagerės kraujotaka krūtinės srityje. Atsistokite prieš veidrodį šonu ir pasižiūrėkite kaip atrodote nuleidusi pečius ir kaip išsitiesusi. Vaizdas jus nustebins.

Norint sustangrinti krūtinę puikiai tinka rytinis ir vakarinis dušo ritualas. Pamasažuokite krūtinę kelias minutes stipria vandens srove sukamaisiais judesiais. Puikiai odą stangrina kontrastinis dušas, tik ne kiekviena tam ryžtasi, o vertėtų. Krūtinę galima masažuoti ir minkštu šepečiu. Svarbiausia suaktyvinti poodinę kraujotaką. Taip pat svarbus ir reguliarumas. Masažas būtinas bent kas antrą dieną.

Krūtinę didinantys kremai nėra veiksmingi, tačiau krūtinės odą būtina drėkinti bei maitinti. Rūpintis šios zonos oda reikia lygiai taip pat, kaip prižiūrite veido ar kaklo odą.

Labai svarbi priemonė krūtinės stangrinimui yra mankšta. Būtina stiprinti raumenis po krūtimis bei visos viršutinės kūno dalies raumenis. Taip krūtinė atrodys iškilesnė, pagerės kraujotaka. Tik žinoma, nepersistenkite.


www.sulieknek.lt