Portalo naujienos

iPulsus - judėk išmaniau, efektyviau ir saugiau!

Pajudėk.LT, 2013-08-01

iPulsus - tai pirmoji lietuviška žmogaus fiziologinių parametrų stebėjimo ir fizinio pajėgumo testavimo sistema, sukurta bendradarbiaujant AB "Audimas", UAB "Baltec CNC technologies", UAB "De Futuro", Kauno technologijos universitetui bei Lietuvos sporto universitetui. Ši sistema leis pasitikrinti fizinio pajėgumo lygį įvairių sistemoje integruotų testų pagalba, stebėti bei vertinti fizinį aktyvumą bei jo lygį tiek sportuojant, tiek kasdieninėje veikloje. iPulsus padės judėti išmaniau, efektyviau ir saugiau.

Naująją sistemą planuojame paleisti spalio mėnesį, tačiau šiandien jau žengiame pirmąjį žingsnį. Portalo pirmame puslapyje rasite nedidelį promo video (tikimės, tai tik pirmasis iš kelių), o paspaudę šią nuorodą - nedidelį sistemos ir jos teikiamų naudų aprašymą. Aprašymo pabaigoje taip pat rasite nedidelę formą - užpildykite ją, jei sistema Jums pasirodys įdomi, ir mes jus informuosime asmeniškai (neįkyriai, pateiktu elektroniniu paštu) apie iPulsus sistemos vystymo darbus ir pasiektus rezultatus. Procesas turėtų būti pakankamai įdomus, tikrai nevegsime taip vadinamų "teaser'ių" (nedidelių įvairaus formato informacijos nutekėjimų ir reklamų apie būsimą produktą), mūsų blogo įrašų ar vaizdinės medžiagos apie produkto evoliuciją.

Kurdami sistemą pasitelkėme KTU bei LSU mokslininkus, prie jos dirbo aukščiausio lygio inžinieriai ir "išmaniosios" tekstilės specialistai. Tikimės, kad mūsų darbo rezultatas Jums patiks, ir ilgainiui tai taps Jūsų fizinio aktyvumo dalimi.

Likite prisijugę!