Portalo naujienos

Įspūdžiai iš "Vilniaus sporto mugės 2013"

Pajudėk.LT, 2013-10-03

Pajudėk.LT neaplenkė ir savaitgalį (rugsėjo 28 d.) šurmuliavusios „Vilniaus sporto mugės 2013“. Buvo malonu matyti tiek daug žmonių, kurie yra neabejingi aktyviam gyvenimo būdui ir domisi šios srities naujovėmis.

Be to, kad Pajudėk.LT stendo lankytojai buvo supažindinti su portalu, jo galimybėmis bei būsimomis naujovėmis, Jiems buvo pristatyta ir iPulsus - pirmoji lietuviška žmogaus fiziologinių parametrų stebėjimo ir fizinio pajėgumo testavimo sistema (plačiau apie iPulsus). Norime pasidžiaugti, kad sulaukėme tikrai nemažai susidomėjusių mugės lankytojų.

Mugės metu stendo lankytojai taip pat galėjo sudalyvauti žaidime ir spėti būsimą iPulsus sistemos kainą bei laimėti Pajudėk.LT žingsniamatį. Norime pasveikinti burtų keliu išrinktą žaidimo dalyvį Vaidotą Dranseiką, kuris buvo vienas iš taikliausiai iPulsus sistemos kainą spėjusių žaidimo dalyvių. Burtų keliu laimėtoją rinkome iš tų dalyvių, kurie spėjo, kad iPulsus sistema kainuos nuo 399 Lt iki 500 Lt. Dar kartą sveikiname laimėtoją ir tikimės, kad greitai su Jumis susisieksime.

Sekite naujienas ir likite prisijungę!