Portalo naujienos

Keliaujame į mėnulį!

Pajudėk.LT, 2013-02-19

Laikas nenumaldomai bėga tolyn, kartais greičiau negu norisi. Darbų, planų ir ambicijų begalės, tik va valandų paroje kaip 24, taip 24. Galiu nemiegoti, bet tada kenčia visi kiti gyvenimo aspektai, o tai jau visai ne sveikas gyvenimo būdas.

Po truputį, po truputį judame į priekį, ir šiandien sveikatingumo portale Pajudėk.LT jau galime pasiūlyti naujus įrankius bei funkcijas, kurių nebuvo anksčiau. Aptarkime, ką naujo galima nuveikti šiandien, ko nebuvo galima daryti, tarkim prieš savaitę.

Pirmiausia tai smagūs patobulinimai žingsniamačio modulyje (juk vaikščiojimas labai svarbu - 10.000 žingsnių per dieną, pamenate?). Vienas iš jų - statistikos blokelyje pateikiamas naujas rodiklis - vidutinis žingsnių skaičius per dieną analizuojant pastarųjų 30-ies dienų duomenis. Vieną dieną nueinate mažiau, kitą daugiau, tačiau svarbiausia išlaikyti tinkamą dienos vidurkį. Šis rodiklis ir padės tą padaryti. Žinoma, galite stengtis 10.000 žingsnių nueiti kiekvieną dieną ir nuolat stengtis įveikti tą žalią 10.000 liniją grafike, tačiau ne visi taip galime. O ir nereikia. Svarbiausia - koks Jūsų vidurkis, tad stenkitės jį po truputį "auginti".

Antra naujiena, kaip ir teigia šio straipsnio pavadinimas, yra kelionė į mėnulį. Žingsniamačio statistikos skiltyje mes Jums iškėlėme tikslą - nueiti pesčiomis iki mėnulio. Atstumas nei mažas, nei didelis - tik 384.000 kilometrų:) Be abejo, užtruksite, kol jį pasieksite, tačiau argi bus ne smagu visiems vėliau girtis, kad nuėjote iki mėnulio? Aš teįveikiau kelias procento dalis, bet labai stengiuosi judėti pirmyn.

Puslapiai: 1