Portalo naujienos

Mes šnekame - Jūs klausote

Pajudėk.LT, 2013-03-08

Šiandien yra Pajudėk.LT gimtadienis. Pirmasis, mažas, ir ne toks reikšmingas. Nuveikėme iš tikrųjų ne tiek ir mažai - ši portalo versija jau trečioji (ieškojimai kartais būna sudėtingi), ji pripildyta įvairiais įrankiais, kurie padeda save stebėti ir motyvuoti.

Dabar verčiame naują lapą, kuriame didelėmis raidėmis užrašome: MES DIRBAME DĖL JŪSŲ, PADĖKITE MUMS TOBULĖTI.

Šiandien įdiegiame pirmąją šio dialogo dalį - gebėjimą šnekėtis su Jumis. Nenustebkite, kai prisijungę gausite pranešimą apie tai, kas naujo, apie tai, kas vyksta, ar šiaip kokią motyvacinę žinutę. Tiesiog perskaitykite, susipažinkite ir uždarykite. Tokiu būdu mes galėsime greičiau ir patogiau išsakyti tai, kas mūsų mintyse ir planuose.

Artimiausiu metu mes pasiūlysime ir antrąją šios dėlionės dalį - galimybę Jums išsakyti savo mintis, pasiūlymus, pastabas, nes tik taip mes galime sužinoti, ką Jūs galvojate, kas Jums patinka arba nepatinka, ko Jūs norėtumėte iš šio portalo. Šis įrankis bus glaudžiai integruotas į portalą, jis bus pasiekiamas visur ir visada - tam, kad Jums būtų lengva išsakyti tas mintis, kurios užklupo čia ir dabar, ir kad tas išsakymas būtų kuo paprastesnis, greitesnis ir be jokių barjerų.

O tada mes bandysime reaguoti - į Jūsų pageidavimus, pastabas, pasiūlymus. Nes tik taip galime išaugti į tai, kuo Jūs noriai naudojatės, kas yra naudinga ir reikalinga.