Portalo naujienos

Startuoja naujoji portalo versija!

Pajudėk.LT, 2012-12-22

Yra toks posakis: "Nauji metai - nauji batai". Čia mes juo vadovautis ir bandome. Šiandien, dar prieš visą šventinį maratoną, startuoja naujoji sveikatingumo portalo "Pajudėk.LT" versija! Tai yra mūsų dovana Jums. Už tai, kad esate kartu, už tai, kad padedate mums tobulėti.

Taigi, kas naujo portale?

Ne tiek daug, bet ir ne tiek mažai. Pirmiausia, tai visa vizualinė pusė. Padirbėjome iš peties, kad portalas įgautų tokį veidą, kokio norėjome nuo pat pradžių - lengvas, neperkrautas bei suprantamas. Stengėmės viską išdėlioti taip, kad būtų malonu skaityti, žiūrėti bei naudotis. Spręskite patys, ar mums tai pavyko.

Numatėme dvi naujas rubrikas. Tai "Laisvalaikis" bei "Renginiai". Tiesa, jos dar neveikia, planuojame paleisti 2013 m. 1-ame ketvirtyje. Kelios užuominos apie tai, kas Jūsų laukia. Su renginiais viskas gana parpasta. Stengsimės informuoti apie visus, su sveikatingumu susijusius renginius - makštas, sporto šventes, maratonus, seminarus, parodas ir pan. Rubrika apie laisvalaikį turėtų būti įdomesnė. Jos tikslas atsakyti į klausimus: "Turiu laisvo laiko, ką galiu nuveikti? Kur galiu tai nuveikti? Kiek man tai gali kainuoti?". Turėtų būti smagu, nemanote?

Jūsų antrasis "aš" dabar jau gali Jums padėti išsikelti tikslus ir jų pasiekti. Tikslų siekimas susietas su sveikatingumo kortelėmis. Galite užsibrėžti bet kokį asmeninį rodiklį, kuris išreiškiamas skaičiumi, ir per užsibrėžtą laiką to pasiekti. Kur Jūs esate siekiant savo tikslų, matysite mažo žmogučio, auginančio medį, pagalba. Pasiekite savo tikslus, skinkite vaisius ir šiaip, jauskitės gerai!

Puslapiai: 1