Portalo naujienos

Pajudėk.LT aktyvumo akcija

Pajudėk.LT, 2013-06-19

Ar kauniečiai aktyvūs žmonės? Tai birželio 17 d. mėgino išsiaiškinti po miesto gatves vaikštinėję Pajudėk.LT komandos nariai.

Viešojo transporto stotelėse sutiktiems žmonėms siūlėme kartu pasivaikščioti iki tolimesnės stotelės, kalbėjomės su jais apie jų aktyvų laisvalaikį bei supažindinome su sveikatingumo portalu Pajudėk.LT. Už parodytą iniciatyvą, visus akcijos dalyvius apdovanojome atminimo dovanėlėmis (rašikliais), rašiklius dovanojome ir visiems sutiktiems dviratininkams, be to, su visais žygeiviais nusifotografavome.

Išsiaiškinome, kad akcijos dalyviai ir taip laisvalaikį mėgsta leisti aktyviai - dažnai eina pasivaikščioti bei lanko įvairius sporto klubus. Deja, ne visi sutikti ir kalbinti žmonės sutiko eiti pasivaikščioti, todėl Pajudėk.LT visus labai skatina rūpintis savo sveikata, daugiau vaikščioti bei dalyvauti Pajudėk.LT ir kitose, su sveikatingumu susijusiose akcijose. Kai pagalvoji, juk ne kiekvieną dieną tenka pasivaikščioti su šaunia kompanija ir dar už tai gauti dovanų ? :)

Akcijos akimirkas galite rasti čia: akimirkos