Portalo naujienos

Duris atveria Pajudėk.LT krautuvėlė

Pajudėk.LT, 2013-07-23

Pagaliau duris atvėrė Pajudėk.LT portalo krautuvėlė. Kodėl krautuvėlė? Nes čia niekada nebus prekybos centras, turintis šimtus prekių. Mūsų norai yra kiek kitokie. Apsilankę dabartinėje krautuvėlėje, manome, tai pastebėsite. Siekiame, kad Jums būtų jauku, juk krautuvėlėse iš tiesų būna jauku. Norime skirti ypatingą dėmesį kiekvienam krautuvėlėje esančiam produktui, aprašyti kiek įmanoma detaliau, kad Jums būtų viskas aišku, tarsi jaustumėte, lyg čiupinėjate daiktą. Norime išsamiai aprašyti kiekvieną produkto funkciją, kad suprastumėte, kam ji Jums reikalinga, kodėl ji verta Jūsų pinigų. Juk Jūs perkate naudą, tad mes norime ją išreikšti kuo suprantamiau.

Jeigu galiausiai nuspręsite įsigyti vieną iš siūlomų prekių, Jums teks užpildyti įprastą prekės pirkimo internetu formą, kurioje nurodomas pristatymo adresas bei kiti Jūsų kontaktiniai duomenys. O toliau, įprasta apmokėjimo procedūra, pasirenkant Jums parankiausią variantą. Prekes išsiųsime taip greitai, kaip tik galėsime ir užtruksime ne daugiau kaip dvi darbo dienas. Prekė Jus pasieks taip pat per kelias darbo dienas.

Šiuo metu, krautuvėlėje rasite dvi prekes - tai itin malonūs dėvėti marškinėliai tiek vyrams, tiek moterims su Pajudėk.LT simbolika aktyviam Jūsų laisvalaikiui bei visas būtinas funkcijas turintį žingsniamatį – pirmą žingsnį sveiko gyvenimo būdo link. Netolimoje ateityje krautuvėlę papildysime įdomiomis bei išmaniomis prekėmis, skirtomis palengvinti Jūsų sveikatingumo tikslų siekimą. Laukite, nuolat užsukite ir būkite pirmi, kurie galės įsigyti išskirtines prekes. Lauksime Jūsų! Iki pasimatymo.