Privatumo nuostatos

Pateikdami savo asmens duomenis Administratoriui, įeidami ir naudodami Pajudėk.LT tinklalapį (toliau „Tinklalapis“), Jūs sutinkate, kad Administratorius tvarkytų Jūsų asmens duomenys žemiau nurodytais tikslais ir tvarka.

Pateikdami savo asmens duomenis Administratoriui, įeidami ir naudodami Pajudėk.LT tinklalapį (toliau „Tinklalapis“), Jūs sutinkate, kad Administratorius tvarkytų Jūsų asmens duomenys žemiau nurodytais tikslais ir tvarka.

Tinklalapio Administratorius patvirtina ir garantuoja, kad Administratorius neparduoda ir kitaip neteikia Tinklalapio lankytojų (toliau – Vartotojų) asmeninės informacijos jokiems tretiesiems fiziniams ar juridiniams asmenims.

Tinklalapyje slapukų (angl. cookies) technologija naudojama Tinklalapio lankomumo statistikos analizės bei Vartotojo naudojimosi Tinklalapiu palengvinimo tikslais. Tinklalapyje naudojami slapukai be Vartotojo sutikimo nekaupia tokios Vartotojo asmeninės informacijos, kaip elektroninio pašto adresas ar panašiai. Vartotojas gali bet kuriuo metu ištrinti arba užblokuoti slapukus savo asmeniniame kompiuteryje.

Vartotojui naudojantis šiuo Tinklalapiu automatiškai renkama tokia informacija, kaip IP adresas, naudojamas Vartotojo kompiuterio prisijungimui prie interneto, naršyklės tipas ir versija, operacinė sistema ir platforma, Tinklalapyje praleistas laikas, peržiūrėti Tinklalapio puslapiai, prisijungimų skaičius ir kita su Vartotojo veikla Tinklalapyje susijusi informacija.

Vartotojo elektroninio pašto adresas renkamas Vartotojui užsisakant Tinklalapio naujienlaiškius bei registruojantis Tinklalapyje, t.y. sukuriant Vartotojo paskyrą. Vartotojo elektroninio pašto adresas naudojamas tik užprenumeruotų naujienlaiškių siuntimui bei Vartotojo identifikavimui, šiam jungiantis prie savo Vartotojo paskyros. Vartotojas bet kuriuo metu gali atsisakyti jam siunčiamų naujienlaiškių bei uždaryti savo Vartotojo paskyrą. Visi Vartotojo paskyroje esantys duomenys priklauso išskirtinai Vartotojui, Administratorius šiuos duomenis naudoja tik Vartotojo infromavimo tikslais.

Administratorius Vartotojo asmens duomenis naudoja atsakymui į Vartotojų pateiktas užklausas.

Administratorius naudojasi pagrįstomis atsargumo priemonėmis, siekiant apsaugoti visą iš Tinklalapio Vartotojų gautą informaciją nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo ar naudojimo.

Vartotojas turi teisę sužinoti, kaip panaudojama jo asmeninė informacija. Vartotojas gali papildyti, koreguoti ar ištrinti savo asmens duomenis prisijungdamas prie sukurtos Vartotojo paskyros.

Iškilus klausimams dėl asmens duomenų tvarkymo, prašome kreiptis elektroniniu paštu privatumas@pajudek.lt

Tinklalapį administruoja UAB "De Futuro" (juridinio asmens kodas 302635001, reg. adresas Raudondvario pl. 148, LT-47175, Kaunas).