Programėlės aprašymas

Programėlė "Žinau, kiek sveriu"

Pajudėk.LT, 2012-12-18

Ar žinojote, kad reguliarus svėrimasis bei pokyčių stebėjimas padeda siekti užsibrėžtų tikslų? Tai įrodyta įvairiais tyrimais. Tačiau daugumai nėra lengva įsiminti savo tikslų svorį savaitės pradžioje, kai kitą kartą lipate ant svarstyklių savaitės pabaigoje, juk vien jau pasisvėrus skirtingu paros metu greičiausiai matysite nevienodus svarstyklių parodymus.

Norėdami Jums palengvinti siekti užsibrėžtų tikslų, sukūrėme programėlę, leidžiančią įvesti bei sekti kūno masės pokyčius, visą tai atvaizduojant grafiškai. Be kita ko, programėlė atsimena, kuriuo paros metu Jūs įvedėte svorį, tad patartina duomenis įvesti tik nulipus nuo svarstyklių. Programėlėje visuomet matysite savo esamą kūno masės indeksą (KMI). Šis parametras daugumai gali būti labai informatyvus rodiklis, į kurį verta atkreipti dėmesį.

Programėlės naudojimas labai paprastas. Ja galite naudotis tiek užsiregistravę portale Pajudėk.LT, tiek ir ne. Užsiregistravę galėsite matyti ilgesnio laikotarpio įvestų masės duomenų pokyčius. Jeigu jau esate užsiregistravę portale bei pradėsite naudotis šia programėle, tuomet visa portale suvesta informacija bus automatiškai perkelta į šią programėlę.

Puslapiai: 1