Straipsniai apie sveikatingumą

Straipsniai apie sveikatingumą

Naujųjų metų pažadai, arba kaip atsikratyti šventinio prieaugio

Indrė Aidulytė, 2018-01-12

Praūžę didžiausios ir gražiausios metų šventės ne retam ne tik dovanų kalną po egle parūpino, bet, kad ir kaip apmaudu bebūtų, papildomų riebaliukų aplink juosmenį. Ar tik po šių švenčių, ar dar nuo 80-tųjų tas vienas kitas kilogramas vis veidrodyje akis bado, išvada viena – laikas jo atsikratyti! O kad nebūtų per sudėtinga iš karto baltą mišrainę į Rudolfo morkas išmainyti, bei komedijos „Vienas namuose“ į siaubo filmą „Vienas sporto salėje“ perjungti, „Sveikatinė“ paruošė Jums kelis paprastus patarimus, padėsiančius lengvai pereiti prie sveikesnio režimo!

Pažangiausios šveicarų gydymo technologijos taikomos ir Lietuvoje

AB "Ortopedijos technika", 2018-01-12

Regeneracinė medicina – nauja klinikinės medicinos sritis, užimanti vis tvirtesnes pozicijas visame pasaulyje. Pagrindinis šių technologijų principas – padėti fiziologiniams pažeistų audinių gijimo ir atsikūrimo mechanizmams. Pasak sporto medicinos gydytojo Dr.Dennis Lox iš JAV, trombocitais papildytos plazmos (PRP) ir kamieninių ląstelių terapija sėkmingai taikoma įvairiose klinikinės praktikos srityse, pvz., po traumų, sporto medicinoje.

Personalizuotos dovanos įgauna naują prasmę

Indrė Aidulytė, 2017-12-13

Kuriam iš mūsų nėra pažįstamas tas jausmas, kai įteikus dovaną, mainais gauni mandagią šypseną ir... nusivylimą gavėjo veide. Ir tik nereikia manęs kaltinti Kalėdų dvasios naikinimu – parodytas dėmesys, be abejo, svarbiausias, bet taip norėtųsi, jog dovana būtų ne tik priimta, bet ir naudojama, o prie viso to – dar ir naudinga!

Sėdimas ir stovimas darbas – grėsmė sveikatai

AB "Ortopedijos technika", 2017-11-16

Britų mokslininkai skaičiuoja, jog vidutiniškai šiuolaikinis žmogus itin pasyviai praleidžia iki 70 procentų savo dienos. Modernios technologijos, darbo aplinka, transportas ir net pramogos žmogų įkalina mažoje erdvėje ir ilgą laiko dalį priverčia praleisti sėdint arba stovint, nejudrioje padėtyje.
Plačiau...

Labiausiai klaidinančios maisto etiketės

Guoda Azguridienė, 2016-11-02

Etiketės klaidina dėl trijų priežasčių: 1) dėl gamintojų, kurie nori parodyti produktą geresniu nei jis yra, 2) dėl maisto ženklinimo taisyklių, kurios draudžia rašyti tai, ką žmonės supranta, ir verčia rašyti, ko jie nesupranta ir nelabai suprasti gali, 3) dėl to, kad mes jų neskaitom, skaitom tik pavadinimą ir kainą.

Paieška