Sauso Maisto Dozatorius 6-Tinklelis Grūdų Balionėliai Maisto Saugojimo Konteineris Virtuvės Bako dėl Grūdų, Ryžių, Riešutų, Užkandžių, Grūdų

w10278

€31.75

Nauja prekė

Kulka Taškų:

1、Tinka Įvairių Tipų: Sauso Maisto Dozatorius yra tinkamas visų rūšių sauso maisto, pvz., grūdų produktai, saldainiai, avižiniai dribsniai, riešutai, pupelės, ryžiai, kava ir pan.Siekiant patenkinti šeimos poreikius.

2、ealed Saugojimas: viršutinį dangtį, pasižymi gera oro sandarumą, kuri padeda apsaugoti maistą nuo pasenusi ir išlaikyti šviežumą.Platinti paklausa gali išlaikyti maisto produktų higienos.

3、asy Veikti: skaidrus organas gali patenkinti savo poreikius iš karto, tiesiog įdėkite dubenėlį pagal paskirstytoją ir paspauskite mygtuką.

4、Naudojasi Vaikai: Tai yra idealus pasirinkimas tėvams, kurių tėvai skatina savo vaikus nepriklausomybės arba kurie gyvena sveikai arba svorio pažeidžiamoms grupėms.

5、Aukštos kokybės Medžiaga: patvarus plastikinis konteineris yra pagamintas iš aukštos kokybės maisto kokybės plastiko, kuris gali būti naudojamas ilgą laiką ir yra saugus jums ir jūsų šeimai.Viršų padengti gali būti pašalintas, bet tai yra patogiau pridėti.Viršutinį dangtį, galima išimti lengvai pridėti grūdų.

Savybės:

1. Tinka Įvairių Tipų: Sauso Maisto Dozatorius yra tinkamas visų rūšių sauso maisto, pvz., grūdų produktai, saldainiai, avižiniai dribsniai, riešutai, pupelės, ryžiai, kava ir pan.Siekiant patenkinti šeimos poreikius.

2. Uždarųjų Saugojimas: viršutinį dangtį, pasižymi gera oro sandarumą, kuri padeda apsaugoti maistą nuo pasenusi ir išlaikyti šviežumą.Platinti paklausa gali išlaikyti maisto produktų higienos.

3. Lengva Valdyti: skaidrus organas gali patenkinti savo poreikius iš karto, tiesiog įdėkite dubenėlį pagal paskirstytoją ir paspauskite mygtuką.

4. Naudojasi Vaikai: Tai yra idealus pasirinkimas tėvams, kurių tėvai skatina savo vaikus nepriklausomybės arba kurie gyvena sveikai arba svorio pažeidžiamoms grupėms.

5. Aukštos kokybės Medžiaga: patvarus plastikinis konteineris yra pagamintas iš aukštos kokybės maisto kokybės plastiko, kuris gali būti naudojamas ilgą laiką ir yra saugus jums ir jūsų šeimai.Viršų padengti gali būti pašalintas, bet tai yra patogiau pridėti.Viršutinį dangtį, galima išimti lengvai pridėti grūdų.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: plastikas

Modelis: 6-cell grūdų ryžiai kibiras

Dydis: apie 40*16*25cm/15.75*6.30*9.84 colių

Tinka: nelaikykite daug grūdai, miltai, mung pupelės, ryžiai, avižiniai dribsniai, kava ir pan.

Pakavimo Sąrašas:

1*Sauso Maisto Dozatorius

Žymos: herojus kardas, kūdikių maisto laikymo dozatorius, separatorius sulčių, grūdų platintojas, miltų maisto produktų laikymo dozatorius, grūdų, riešutų saugojimas, knurl riešutų, dri maisto, m3 riešutų nykščio

Kilmės KN(Kilmės)
Medžiaga Plastikiniai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai