Montessori Atitikimo Blokų, Mediniai Pastovumą Objektas Lauke Pastovumą Tikslo Langelis su padėklu Kamuolys Montessori Bamblys Švietimo Žaislai

w505

€6.27

-3.68

€9.95

-36 %

Nauja prekė

Montessori Atitikimo Blokų, Mediniai Pastovumą Objektas Lauke Pastovumą Tikslo Langelis su padėklu Kamuolys Montessori Bamblys Švietimo Žaislai

Kulka Taškų: 1、Kaip Naudoti: vaikas turi kristi kamuolys į skylę lange.Imtis kamuolys iš dėžutės ir įdėkite jį į atitikimo plokštelę, kad vaikai galėtų stebėti, kad kamuolys yra ne nyksta, patirtis pastovumas objektas.

2、Rankų Judesius Auginimas: Padėti praktika rankų judesius, o siųsti informaciją į smegenis, vysto riešo ir pirštų kontrolės, taip pat žinomas kaip %EF%BC%82exquisite rankų judesius."

3、Jausmą Sėkmės: repeatly naudojant žaislas, vaikams, sužinoti, kaip jie jaučiasi sėkmingai, kai jie pasiekia savo tikslus.

4、Saugus ir netoksiškas: ekologišką vandens pagrindu pagaminti dažai, nr. savotiškas kvapas, nėra dažų lašas, ir jokios įtakos kūdikių sveikatą.

5、Prasmingą Žaislas: Padėti vaikams suprasti, kad daiktas vis dar egzistuoja, net jei jie negali matyti.

Aprašymas: Praktika, rankomis akis koordinavimo, padėti vaikams suprasti, kad daiktas vis dar egzistuoja, net jei jie negali matyti.Pagerinti vaikų smalsumą ir norą mokytis.

Specifikacija:

Dydis: apie 28.2*12*12cm/11.10*4.72*4.72 į

Svoris: apie 0,4 kg

Tikslo Langelis su plokštele*1 Kamuolį,*1

Žymos: montessori, stendas medienos objektas, kūdikių montessori, montessori maze lauke, bamblys žaislas, dėklas mediniai, nuolatinė rungtynes, šaudyti tikslinės, pakuotės rungtynės dėžutę, didelis montessori ugdymo mediniai žaislai

Amžius 5-7 Metų
Modelio Numeris Montessori Atitikimo Blokų, Mediniai Pastovumą Objektas Lauke P
Sertifikavimo Kinija sertifikuotas (3C)
Specifikacija
Temos Sportas
Įspėjimas Nereikia nuryti
Pareigos
Svoris

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai